KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13062511
nr 1306 2511
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad LG, Äppelkvist, 95x36 cm
Kondition: fuktskada
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:06:31
100 kr
150 kr